Üniversite Hayatının Büyük Dertlerinden: Ev Arkadaşı Bulmak

Üniversite yılları bir nevi kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya başladığınız ve hayata atıldığınız yıllardır. Çoğunuz üniversite sebebiyle ailenizden ayrılıp başka şehirlere okumaya gelirsiniz. Tabii bu süreç pek de kolay değildir. Bir sürü zorluk sizi bekler. En önemlilerinden bir tanesi kalacak yer sorunudur. Kiminiz yurtta kalmak ister, kiminiz ise ev hayatını tercih eder. Özellikle büyük şehirlerde yurt bulmak da kolay değildir. Bazen yurt hakkı çıkmaz, bazense yurt ücretleri ateş pahasıdır. Bunun yanında yurt hayatını sevmeyenler de vardır. Bu kişiler bir iki arkadaşıyla ev tutup kira ve ev masraflarını bölüşmek ister; ama kendisini yeni bir zorluk bekler: Ev arkadaşı bulmak.

Aradığınız özelliklere uygun birin, bulmak pek de kolay değildir. Aynı şehirde arkadaşlarınız olsa bile yaşamak istediği yer size çok uzak olabilir veya kira ve ev şartları konusunda anlaşamayabilirsiniz. İşte tam da bu noktada sizin gibi ev arkadaşı arayan kişilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir platform olan Ev Arkadaşı Yolda’dan faydalanabilirsiniz. Ev Arkadaşı Yolda, ev arkadaşı ve uzun dönem kiralık oda bulabileceğiniz bir sitedir. Buradan ev arkadaşı ve oda ilanlarına bakabilir, isterseniz siz de ücretsiz ilan verip binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Hiçbir komisyon ödemeden kafanıza uygun bir ev arkadaşı bulabilirsiniz.

Ev Arkadaşı Yolda kullanıcılarına güven ortamı sunar. Bunu sağlamak için bazı referans ve doğrulama sistemleri vardır. Ayrıca, bütün ilanlar yayına alınmadan önce titizlikle incelenir ve ondan sonra onaylanır. Ev Arkadaşı Yolda’da gizlilik de ön plandadır. İlan verirken telefon numarası ve e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinizi paylaşmak zorunda değilsiniz. Diğer üyeler sizinle sitedeki Mesajlaşma sistemini kullanarak rahatlıkla iletişime geçebilirler. Bir şey aradığınızda sonuçları Google harita üzerinde de görebilirsiniz. Kısacası, Ev Arkadaşı Yolda tamamen size aradığınız ev arkadaşını güven ve kolaylıkla bulmanız için hizmet verir.

İlgini Çekebilir: Dünyadaki En İyi İnsan Kaynakları MBA Programları

Youthall’u takip et iş ve staj ilanlarını da kaçırma.

Youthall şirketler ile gençleri bir araya getiren profesyonel ağ ve yeni nesil işveren markası platformudur.

Bir yanıt yazın