Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Kampı Başvuruları

14 Haziran -11 Eylül tarihleri arasında 10 dönem olarak gerçekleştirilecek kamplar için başvurular online olarak alınacak.

Başvurular; www.genclikkamplari.gsb.gov.tr ve facebook.com/GenclikKamplari sayfalarından yapılabilecek.

12-22 yaş aralığındaki tüm gençlerin başvurabileceği kamplara katılacakların bütün ihtiyaçları bakanlık tarafından karşılanacak. Ayrıca, katılımcı gençlerin tamamına, yolculukları ve kamplarda geçirdikleri günler için seyahat ve sağlık sigortası yapılarak teminatlar çerçevesinde sağlık hizmetleri verilecek.

Gençlik kampları arasında yer alan 9 doğa kampı; Antalya (Duacı Gençlik Kampı), Bolu (Aladağ Gençlik Kampı), Kaman (Hirfanlı Gençlik Kampı), Trabzon (Düzköy Gençlik Kampı), Kastamonu (Yolkonak Gençlik Kampı), Manisa (Kırkağaç Şehzadeler Gençlik Kampı), Osmaniye (Aslantaş Gençlik Kampı) ,Samsun (Nebiyan Gençlik Kampı) ve Van’da (Gevaş Gençlik Kampı) bulunuyor.

Deniz kampları ise Aydın (Kuşadası Davutlar Gençlik Kampı), Hatay (Arsuz Uluçınar Gençlik Kampı) ve Samsun’da (19 Mayıs Gençlik Kampı) düzenlenecek. Ayrıca Mersin Silifke’de 5 kamp gerçekleştirilecek.

Gençler; hayatları boyunca unutamayacağı 7 günü yaşamak adına detaylı bilgi için;

facebook.com/GenclikKamplari www.genclikkamplari.gsb.gov.tr, twitter/gsbgenclikkampi ve instagram/gsbgenclikkampi adreslerini takip edebilir.

Youth Awards Blog Banner

Youthall şirketler ile gençleri bir araya getiren profesyonel ağ ve yeni nesil işveren markası platformudur.

Bir yanıt yazın