THY Staj Başvurusu Duyurularını Açıkladı

Yapılan duyuruda kurumsal başvuruların 13-17 Nisan tarihleri arasında kabul edileceği ve bu tarihler dışında yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı belirtildi.

İşte THY’den yapılan o duyuru;

Ortaklığımızda lise stajyer başvuruları, mesleki ve teknik eğitim veren liselerin okul müdürlüklerinin staj@thy.com adresine kontenjan talebinde bulunmasıyla kabul edillir.
Yeni dönem stajyer kabul takvimi aşağıdaki gibidir:

Kurumsal başvurular 13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında kabul edilecek olup, bu tarihler dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

20-26 Nisan 2015 tarihleri arasında kontenjanlar belirlenerek okullara bildirilecek ve okullar kendilerine iletilen kontenjan dâhilinde öğrenci isimlerini staj@thy.com e-mail adresine gönderecektir.

Kabul edilen öğrenciler, 18 Mayıs 2015 tarihine kadar okul müdürlüklerine bildirilecektir.

Üniversite

Ortaklığımızda üniversite stajyer alımları, yalnızca Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yönlendirilen Havacılık okulları kapsamında yapılmaktadır.

Havacılık bölümlerinde okuyan öğrencilerin başvuruları http://havacilikstaj.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden alınır.
Yerleştirme işlemleri SHGM’nin oluşturduğu yeni bir program aracılığıyla otomatik olarak yapılır. Konuyla ilgili detaylı bilgi okulların ilgili birimlerinden talep edilebilir.

Ortaklığımıza yapılan bireysel staj başvuruları dikkate alınmamaktadır.

Youthall şirketler ile gençleri bir araya getiren profesyonel ağ ve yeni nesil işveren markası platformudur.

Bir yanıt yazın