Dijital Etkinlikler Ne Fayda Sağlar? Neden Dijital Etkinliklere Katılmalısın?

Çağın getirdiği dijital dünyada ve neredeyse tüm insanlığın evde olduğu önümüzdeki zorlu süreçte yapılacak en doğru şey kendimize iyi gelen şeyleri yapmaya devam etmektir. Günümüzde dijital etkinlikler sayıca artsa da şu an bu tarz etkinlikler kaçınılmaz hale geldi. Kalabalık ortamlarda bulunmak bir yana dışarı bile çıkışımızı kısıtladığımız bu dönemde elimizdeki telefonlar ya da bilgisayarlarla koltuğumuzdan bile birçok şeye katılabiliriz. Bu imkanı sağlayan dijital etkinlikler ve dijital etkinliklere katılmanın avantajları neler, gelin birlikte inceleyelim!

Kendine Zaman Ayır!

Uzaktan çalışmaktan zevk alıyor, evden dijitalleşen dünyanın tadını çıkarıyor olabilirsin. Durumun belirsizliği sebebiyle içten içe umutsuzluğa kapılman da gayet olası! Havanı değiştirmek ve kendin için bir şeyler yapmak, sana hiç olmadığı kadar iyi gelecek. Kariyer yolculuğun için ayırdığın 1 saatin bile neleri değiştirdiğini görmek için güzel fırsatların var!


Networking

İstediğin iletişim ağını evden elde etmen de mümkün. Kariyer yolculuklarına tanık olmak istediğin pek çok isimle etkinlikler sayesinde konferans yapabilir, mesajlaşabilir ya da onların canlı yayınlarını izleyebilirsin. Hem havanı değiştirip hem de yeni insanlarla dijital ortamda da olsa tanışabileceğin bu tarz etkinliklerde kariyerine dair önemli ipuçları da yakalayabileceksin!


Yeni Sektörleri Tanı!

Normal düzende gitmeyi tercih etmeyeceğin sektörlerle ilgili etkinliklere eğer şart aranmıyorsa bir şans verme fırsatına sahipsin. Hobi olarak bir sektöre girmeye hevesliysen ama gidip ilgili etkinliklerde bulunmaya vakit ayıramadıysan yine katılmaman için hiçbir sebebin yok. Doğru, hızlı ve net iletişimi de temel aldıkları için orada bir şirket temsilcisiyle iletişim kurabilmen belki de seni yeni mesleğinle tanıştıracak olabilir!


Online Mülakat Simülasyonu

Deniz’de online mülakat simülasyonu seni bekliyor! DenizBank İnsan Kaynakları ekibi ile online mülakat aşamasının her anını deneyimleyeceğin, mülakat soruları ile ilk mülakat heyecanını üzerinden atabileceğin, mülakat sonrasında yapılacak olumlu/olumsuz geri bildirimler ile kendini geliştirebileceğin ve en güzeli de aynı zamanda DenizBank’ta kariyerine başlama imkanına bir adım yaklaşabileceğin “DenizBank Online Mülakat Simülasyonu” seni bekliyor.

DenizBank Dijital Etkinlikler


BAT Digital Academy

BAT İnsan Kaynakları ekibi ile dijitalde buluşmaya hazır mısın? BAT Digital Academy ile Global Graduate (MT), BATTERY Staj Programı ve güncel kariyer fırsatları hakkında merak ettiklerini İnsan Kaynakları ekibimize sormak ve online olarak gerçekleştireceğimiz bu buluşmada yerini almak istersen hemen başvur! 

BAT Dijital Etkinlikler


Digital Career Summit

Evde kaldığımız bugünlerde Youthall olarak “Digital Career Summit” ile 24 Nisan’da en kolay ve eğlenceli yoldan sana iş dünyasının kapılarını aralıyoruz. Türkiye’nin en iyi şirketlerinden yöneticilerin yer alacağı 6 oturum ile kurumsal hayata dair başarı, fark yaratmak, motivasyon ve ilham dolu harika bir gün geçirme fırsatını kaçırmamak için sen de hemen başvur!

Dijital Etkinlikler


Digital Tech Career Summit

Kariyer rotanı dijitalde çizmeye hazır mısın? Evde kaldığımız bugünlerde Youthall olarak “Digital Tech Career Summit” ile 8 Mayıs’ta en kolay ve eğlenceli yoldan sana iş dünyasının kapılarını aralıyoruz. Teknoloji alanında kariyer hedefin varsa büyük veri, veri bilimi, siber güvenlik, IoT vb. konularda Türkiye’nin en iyi teknoloji şirketlerinin yöneticileri ve ekiplerinden 6 oturum ile bilgi sahibi olabileceğin motivasyon ve ilham dolu harika bir gün geçirme fırsatını kaçırmamak için sen de hemen başvur! Dijital Etkinlikler

Senin de İlgini Çekebilir: Bir Yaz Stajı Ile Kendinize Katabileceğiniz 5 Önemli Şey

Youthall’u takip et iş ve staj ilanlarını da kaçırma.

Youthall şirketler ile gençleri bir araya getiren profesyonel ağ ve yeni nesil işveren markası platformudur.