En Yeni İçerikler

Pandemi Süreci Mülakat Sorusu

“Pandemi Sürecini Nasıl Değerlendirdiniz?” Sorusuna Nasıl Cevap Verilmeli?

Hayatınızın bir noktasında, pandemi süreci mülakat sorusu olarak er ya da geç birisi size soracak: “2020’nin ilk yarısında dünya...

Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturulur: İpuçları ve İlham Verici Örnekler

Markayı Yüceltebilecek Bir Kurumsal Kimlik Nasıl Geliştirilir? Isırılmış bir elma, renkli harflerden oluşan bir isim, ağzı açık bir timsah...

Liderlik Nedir? Tarzları, Avantajları, Dezavantajları

Belki de sizi destekleyen ve ilham veren eski bir patronunuz vardı. Belki de aranızın hiç de iyi olmadığı, siz...

Çevik Bir Öğrenme Kültürü Oluşturmak için 6 İpucu

Kuruluşların % 61'i yılda 3 ya da daha fazla büyük değişiklik yaşamasına rağmen, sadece %17'si değişimi yönetmede etkili olduklarını...

Tüm İçerikler

Biz Neler Yaparız?

Fortune 500'den, startuplara yüzlerce şirket işveren markası iletişiminde Youthall'u kullanarak aradıkları yeteneklere kolayca ulaşıyor ve etkileşime geçiyor.

Dijital İşveren Markası Profili
Dijital İşveren Markası Profiliniz ile Y ve Z kuşağına markanızı duyurmanızı ve onlarla etkileşimde kalmanızı sağlıyoruz.
Video/Ofis Çekimleri
Çalışanlarınızla testimonials video ve ofisinizden resimler çekiyor, şirket kültürünüzü genç yeteneklere tanıtıyoruz.
Staj / İşe Alım Program Tasarımı
Staj, Management Trainee, İşe Alım Programlarının logo, görsel, içerik, başvuru, mülakat vb süreçleri uçtan uca planlıyoruz.
Dijital İletişim Çalışmaları
Hedef kitleli mailing, sms, mobil bildirimler ve sosyal medya iletişim çalışmaları ile en iyi genç yetenekleri ilanlarınıza çekmenizi sağlıyoruz.
Networking Etkinlikleri
Yeteneklerle bir araya gelerek etkileşim kurup ve isterseniz işe alım yapmanız için şirket içi networking etkinlikleri tasarlıyoruz.
Viral İçerik / Röportajlar
Kültürünüzü anlatan içerikler oluşturuyor, yöneticilerle röportajlar gerçekleştirip işveren markası bilinirliğinizi arttırıyoruz.
Bizimle İletişime Geçin

Şirketler Youthall'u kullanarak işveren markasını dijitalleştiriyor, marka bilinirliğini arttırarak en iyi genç yeteneklere kolayca ulaşıyor, onlarla etkileşime geçiyor ve işe alıyor.