En Yeni İçerikler

Liderlik Nedir? Tarzları, Avantajları, Dezavantajları

Belki de sizi destekleyen ve ilham veren eski bir patronunuz vardı. Belki de aranızın hiç de iyi olmadığı, siz...

Çevik Bir Öğrenme Kültürü Oluşturmak için 6 İpucu

Kuruluşların % 61'i yılda 3 ya da daha fazla büyük değişiklik yaşamasına rağmen, sadece %17'si değişimi yönetmede etkili olduklarını...

işveren

Bir İşveren Çalışanlarının Mutluluğunu Nasıl Sağlar?

Başarılı bir işin yapmanın sırrının ne olduğunu soracak olursanız bu, hiç şüphesiz çalışanlarınızın ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Bunu başarabildiğiniz zaman, başarılı...

Agile Learning (Çevik Öğrenme) Nedir? Nasıl Uygulanır?

Dijital devrim tüm şirketlere sürekli bir yenilenme şartı sunuyor. Birkaç yıl öncesine kadar, kendilerini günün teknolojisiyle baştan yaratan şirketlerin...

Tüm İçerikler

Biz Neler Yaparız?

Fortune 500'den, startuplara yüzlerce şirket işveren markası iletişiminde Youthall'u kullanarak aradıkları yeteneklere kolayca ulaşıyor ve etkileşime geçiyor.

Dijital İşveren Markası Profili
Dijital İşveren Markası Profiliniz ile Y ve Z kuşağına markanızı duyurmanızı ve onlarla etkileşimde kalmanızı sağlıyoruz.
Video/Ofis Çekimleri
Çalışanlarınızla testimonials video ve ofisinizden resimler çekiyor, şirket kültürünüzü genç yeteneklere tanıtıyoruz.
Staj / İşe Alım Program Tasarımı
Staj, Management Trainee, İşe Alım Programlarının logo, görsel, içerik, başvuru, mülakat vb süreçleri uçtan uca planlıyoruz.
Dijital İletişim Çalışmaları
Hedef kitleli mailing, sms, mobil bildirimler ve sosyal medya iletişim çalışmaları ile en iyi genç yetenekleri ilanlarınıza çekmenizi sağlıyoruz.
Networking Etkinlikleri
Yeteneklerle bir araya gelerek etkileşim kurup ve isterseniz işe alım yapmanız için şirket içi networking etkinlikleri tasarlıyoruz.
Viral İçerik / Röportajlar
Kültürünüzü anlatan içerikler oluşturuyor, yöneticilerle röportajlar gerçekleştirip işveren markası bilinirliğinizi arttırıyoruz.

10.000.000+

Yıllık Erişim

650.000+

Aktif Kullanıcı

550+

Müşteri

200+

Üniversite

Bizimle İletişime Geçin

Şirketler Youthall'u kullanarak işveren markasını dijitalleştiriyor, marka bilinirliğini arttırarak en iyi genç yeteneklere kolayca ulaşıyor, onlarla etkileşime geçiyor ve işe alıyor.